پشتیبان ولایت فقیه باشیم

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانات شیوا و صریح رهبر معظم حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی در خطبه های نماز جمعه امروز سندی بر تایید حضور پرشور مردم در روز ۲۲ خرداد امسال بود .

ایشان به صراحت فرمودند که این حضور قریب به چهل میلیون ایرانی پایبند به نظام اسلامی معجزه ای است که دست امام زمان عج را در پس آن می توان دید .

معظم له حضور مردم را آنچنان موثر دانستند که هر سخن مبالغه آمیز هم بر تشکر از آحاد ملت ، شایسته و مناسب است .

اما در مورد فضای تبلیغات و قبل از انتخابات ، ایشان علاوه بر تایید اصل مناظرات در مورد شیوه آن ابراز ناخرسندی نمودند و هر دو طرف مناظرات را به افراطهایی که نموده بودن متذکر شدند و این بیان نشان دهنده بی طرفی و جامعیت رهبری است .

معظم له ، به دو موضوع اشاره فرمودند یکی حمایت از چهره های انقلاب همچون هاشمی  رفسنجانی و ناطق نوری که اینها برای نظام زحمات فراوان متحمل شده اند واز ایشان حمایت نمود و در بخش دیگر به دفاع از  احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور خدوم و پرتلاش حمایت کردند و فرمودند که نظر معظم له با احمدی نژاد نزدیکتر است .

ایشان در بخشی دیگر از خطبه نماز جمعه امروز فرمودند که قانون راهکار انتخاب را مشخص نموده تا فرد منتخب از صندوقهای رای بیرون بیاید و اگر قرار بود در نزاعهای خیابانی فردی انتخاب شود دیگر نیاز ی به انخابات نبود و فرمودند هرگز زیر بار بدعت جدید نمی روند و اگر کسی اعتراض دارد از راه قانونی مطالب را پیگری نماید .

معظم له فرمودند : اگر اعتراضات به خیابانها برسد دیگر نمی شود آن را کنترل کرد و اگر حادثه ای رخ بدهد و فردی مجروح یا کشته شود مسئولیت آن با برپاکنندگان است ..

ایشان فرمودند: که این شیوه را تمام نمایید و هم پیروز انتخابات و سایر افراد از تجماعات خودداری کنند و در غیر این صورت ، معظم له دوباره در بین مردم حاضر می شوند و مطالب بیشتری بیان می کنند.

در قسمت دیگری از بیانت معظم له در مورد انتخابات خطاب به بعضی از کشورهای غربی به خصوص انگلیس و آمریکا هشدار داند و فرمودند که آنها به فکر خودشان باشند نه ایران .

بخش پایانی خطبه دوم معظم له ؛ مناجاتی با امام زمان نمودند و فرمودند که حاضرند جان و آبرویشان نثار نمایند و حال معنوی زیبایی در بین مردم ایجاد شد.

آری اگر پیروی از ولایت را در عمل بخواهیم نمایان کنیم این مطالب برای هر عاملی کافی است و حجت را بر همه تمام کرده است .

(مطالب از بیانات ایشان اقتباس گردید ه است )

اللهم عجل لولیک و جعلنا من انصاره

 

/ 0 نظر / 34 بازدید