واقعیتها را بدانیم .......

به مناسبت سوءقصد به جان حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای  در 6 تیر 1360 جا دارد به این سئوال پاسخ داده شود و جوانان و نوجوانان ما بیشتر با این موضوع آشنا شوند و با واژه هایی همچون حقوق بشر و تروریسم و خشونت که روبرو می شوند بدانند این عبارات، جملات زیبایی است در کلام انسانهایی به ظاهر متمدن و باطنی پست وخبیث .

آری قرآن چه زیبا می فرماید که : وَدَّ کَثِیرٌ مِّنْ أَهْلِ الْکِتَابِ لَوْ یَرُدُّونَکُم مِّن بَعْدِ إِیمَانِکُمْ کُفَّاراً حَسَدًا مِّنْ عِندِ أَنفُسِهِم مِّن بَعْدِ مَا تَبَیَّنَ لَهُمُ الْحَقُّ  ...

یعنی : بسیارى از اهل کتاب، از روى حسد -که در وجود آنها ریشه دوانده- آرزو مى‏کردند شما را بعد از اسلام و ایمان، به حال کفر باز گردانند؛ با اینکه حق براى آنها کاملا روشن شده است. (بقره ۱۰۹)

اینها کسانی هستند که با دانستن حقایق به سراغ کذب و دروغ می روند تا به ظاهر همه جهان را همراه خود نمایند و کشور ها و ملتهایی آزاده را که سدی در برابر آرزوهای گستاخانه های خود می بینند ، در دنیا منزوی و نابود کنند .

در این هدف از همه ابزارها  استفاده می کنند و اگر انسانی فقط دنبال دنیا باشد و از انسانیت خارج شود، دیگر چیزی به عنوان اخلاق و صداقت برایش معنا ندارد و اصولا چرا اخلاق را رعایت کند ، کسی که فکر می کند هر چه هست در این دو روز دنیا است و بعد از مرگش چیزی وجود ندارد فقط به فکر دزدی از دیگران و قتل و غارت آنها است و خود را می خواهد در صدر همه مادیون قرار دهد .

آری این غافلان و جاهلان که در برابر خورشید حقیقت چشم خود را بسته اند هر لحظه که با واقعیتی روبرو شوند آن را انکار می کنند و هر چیز را آن گونه که در اذهان خود پرورانده اند به جهان عرضه می کنند و از آنجا که جامعه انسانی بعد از گذشت دوران متعدد و طولانی دیگر به صورت مستقیم استعمار و بردگی را قبول نمی کنند، این کشورهای استعمار گر با شیوه های نوین به غارت انسانها می پردازند .

و رسانه و ابزار های مختلف اطلاع رسانی امروز وسیله به غارت کشیدن ملتها ، غارتگران با خبرسازی و سانسور واقعیتها مردم جهان را به هدف خویش هدایت می کنند و هر چیز را که بخواند برجسته می کنند و هر خبری را بخواهند کمرنگ و نابود می کنند.

 و قتی مردم نسبت به یک موضوع تحریک شوند واکنش نشان می دهند و این واکنش نیز هم متناسب با نوع خبر دهی است و وقتی هم مردم از موضوعی بی اطلاع باشند بطور طبیعی واکنشی نخواهند داشت .

پس تروریسم و حقوق بشر کشورهای غارتگر را باید شناخت و متوجه بود که آنها فقط به فکر منافع خویش و سرکوب کردن دیکران هستند و  وب رفتارشان می گویند فقط من و دیگر هیچ !!!!!!!!!! 

/ 0 نظر / 35 بازدید